Κυριακή, 28 Ιουλίου 2013 21:15

Ο δεκάλογος της ιδιωτικότητας

Δείτε τις 10 συμβουλές για την προστασία της ιδιωτικής σας ζωής online. Οι εκπρόσωποι στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο συζητούν τρόπους για να βελτιώσουν τη νομοθεσία προστασίας των δεδομένων. Στο μεταξύ μπορείτε να συμβουλευτείτε και να μοιραστείτε τις 2 παρουσιάσεις σε μορφή prezi

Διαβάστηκε 6569 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2014 18:51

Η ιδιωτική σας ζωή πρέπει να προστατεύεται! Ευρωκοινοβούλιο

Βιντεοθήκη για ένα καλύτερο Διαδίκτυο!

• Θετικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2018 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2017 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για καθηγητές Γυμνασίου απο Saferinternet4kids και eTwinning