Τετάρτη, 30 Σεπτεμβρίου 2015 20:35

Νέα δ' διμήνου 2015

(1 Ψήφος)

Mπορείτε να διαβάσετε ή να "κατεβάσετε" τη διμηναία έκδοση (ISSN 2241-9675) με τα τελευταία νέα για την υπηρεσία του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου. Επίσης, μπορείτε να αναγνώσετε απευθείας το newsletter από το smartphone σας.

Διαβάστηκε 727 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2015 13:23

Βιντεοθήκη για ένα καλύτερο Διαδίκτυο!

• Θετικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2018 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2017 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για καθηγητές Γυμνασίου απο Saferinternet4kids και eTwinning