Παρασκευή, 09 Σεπτεμβρίου 2016 20:25

Νέα δ' διμήνου 2016

Νέα δ' διμήνου 2016 atibodyphoto FreeDigitalPhotos.net

Mπορείτε να διαβάσετε ή να "κατεβάσετε" την ειδική έκδοση (ISSN 2241-9675) με τα τελευταία νέα για την επίσημη υπηρεσία του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου. Επίσης, μπορείτε να αναγνώσετε απευθείας το newsletter από το smartphone ή το tablet σας.

Διαβάστηκε 962 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2016 22:12

Βιντεοθήκη για ένα καλύτερο Διαδίκτυο!

• Θετικό περιεχόμενο στο διαδίκτυο
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2018 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2017 και τους Διαγωνισμούς
  • Webinar για καθηγητές Γυμνασίου απο Saferinternet4kids και eTwinning