Δευτέρα, 22 Φεβρουαρίου 2016 23:48

Safer Internet Day 2016 από το Δημοτικό ως το Λύκειο

Πολλά σχολεία συμμετείχαν και φέτος στην Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου, υιοθετώντας το μήνυμα "Ανάλαβε δράση για ένα καλύτερο Διαδίκτυο". Αρκετά από αυτά μοιράστηκαν το υλικό και τις δράσεις τους στην κοινότητα "Ασφάλεια στο Διαδίκτυο" του ΠΣΔ, τα οποία μπορείτε να δείτε ή να αναρτήσετε τα δικά σας πατώντας στα Αρχεία της ομάδας. Μείνετε συντονισμένοι ως την επόμενη Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου, την Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2017, πάντα με ψηφιακή ασφάλεια!

Διαβάστηκε 2462 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου 2016 12:53