Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017 22:27

Διαδραστικός χάρτης με τα eSafety Label ελληνικά σχολεία!

Στις 7 Φεβρουαρίου 2017, την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου, η δράση eSafetyLabel διανύει τέσσερα χρόνια επίσημης παρουσίας, με τα ελληνικά σχολεία να διατηρούν την ευρωπαϊκή πρωτιά στην πιστοποίηση σχολείων με την ετικέτα ψηφιακής ασφάλειας. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι η κοινότητα eSafety Label μεγαλώνει και πλέον πάνω από 4.000 εκπαιδευτικοί από όλη την Ευρώπη έχουν ενταχθεί σε αυτήν. Δείτε το διαδραστικό χάρτη με τα ελληνικά σχολεία που έχουν λάβει την ετικέτα ψηφιακής ασφάλειας eSafety Label. Αν Θέλετε να δείτε και το δικό σας, ξεκινήστε τη διαδικασία σήμερα κιόλας!
Διαβάστηκε 2333 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017 23:43